Kako se prijaviti na Prometnu Učilicu

Prijava na Prometnu Učilicu

Za prijavu moraš koristiti svoje AAI@EduHR korisničke podatke koje si dobio u školi od nastavnika ili administratora imenika.

Upute za učenike

1. Odaberi "Prijava"

2. Unesi svoje korisničko ime i lozinku.

3. Nakon prijave obavezno pregledaj svoj profil na Prometnoj Učilici i provjeri svoje podatke.

4. Ako tvoji podaci o razrednom odjelu nisu točni (prijavio/la si se u Prometnu Učilicu, ali tamo su tvoji stari podaci, piše npr. da si još uvijek u 6. razredu) trebaš ih ispraviti prije spremanja i zaključavanja.

5. Spremi i zaključaj profil nakon što si se uvjerio da su tvoji podaci u profilu točni i ispravni.

Samo učenici s ispravnim i zaključanim podacima mogu sudjelovati na natjecanju i osvojiti nagrade.

Ako si zaključao podatke s pogrešnim razrednim odjelom, kontaktiraj nas čim prije da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Nemoj rješavati ispit prije nego si ispravio podatke u profilu.

Upute za nastavnike

1. Odaberite "Prijava"

2. Unesite svoje korisničko ime i lozinku.

3. Pregledajte svoj profil na Prometnoj Učilici i provjerite podatak o školi.

Koristite poučne sadržaje i zadatke u nastavi, za svoje učenike izradite ispite za provjeru znanja.  Uključite svoje učenike i aktivno ih vodite kroz Natjecanje.

Pratite napredak i uspjeh svojih učenika na Državnom natjecanju.

VAŽNO

Ako podatak o školi u tvom profilu ne odgovara školi koju pohađaš obrati se administratoru imenika u svojoj školi radi ispravka. Samo administrator imenika može mijenjati tvoje AAI@EduHr podatke uključivo i podatak o školi. U tom slučaju nemoj zaključavati svoj profil prije nego ti administrator imenika promjeni podatke.

Isto vrijedi za nastavnike kojima je u profilu naznačena pogrešna škola.

Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?