Kako se prijaviti na Prometnu Učilicu

1) prijava na Prometnu Učilicu korištenjem AAI@EduHr pristupnih podataka

Ovaj način pristupa Prometnoj Učilici namijenjen je za učenike i nastavnike s  AAI@EduHR korisničkim podacima koji se dobivaju u školi  od  nastavnika ili administratora imenika.

Upute za učenike

• Odaberi "plavu prijavu" i zatim na prijavi unesi svoje korisničko ime i lozinku.
  • Nakon prijave obavezno u profilu na Prometnoj Učilici provjeri svoje podatke. Ako tvoji podaci nisu  točni (prijavio/la si se u Prometnu Učilicu, ali tamo su tvoji stari podaci, piše npr. da si još uvijek u 2. razredu) možeš ih ispraviti  sam/a.
  •  Klikni na „Prijava“ pa na „Moj profil“ i odaberi točan razred i odjeljenje. Spremi i zaključaj podatke.
  • Samo učenici s ispravnim podacima moći će osvojiti nagrade.

Upute za nastavnike

• Odaberite "plavu prijavu" i zatim na prijavi unesite svoje korisničko ime i lozinku.
  • Koristite poučne sadržaje i zadatke u nastavi.
  • Uključite svoje učenike i vodite ih u natjecanju.
  • Pratite napredak i uspjeh svojih učenika na državnom natjecanju.

2) prijava korisničkim podacima dobivenim registracijom na Prometnoj Učilici

Ovaj način prijave namijenjen je za djelatnike MUP-a koji su se ranije registrirali ovdje na Prometnoj Učilici. Također, namijenjena je i za roditelje koji žele učiti, provjeriti svoje znanje i aktivno sudjelovati u prometnom odgoju svoje djece.

Odaberi "zelenu prijavu" i zatim na prijavi unesi svoje korisničko ime i lozinku.

Klikni na „Prijava“ pa na „Moj profil“,  uredi sve obvezne podatke i zaključaj svoj profil.

Samo učenici s popunjenim i ispravnim podacima mogu koristiti sve sadržaje Prometne Učilice i sudjelovati na natjecanju te osvojiti nagrade.

Četiri glavne ubojice u prometu su prekoračenje brzine, konzumiranje alkohola, nekorištenje pojasa i korištenje mobitela.