Uručene nagrade u srednjim školama u Varaždinu

Gotovo 93 posto srednjih škola i više od 60 posto osnovnih škola na području Policijske uprave varaždinske natjecalo se u poznavanju prometnih propisa.

Konačni rezultati 3. Državnog natjecanja

Objavljeni su konačni rezultati Natjecanja. Nagrade su spremne, a od ponedjeljka kreće dostava u škole. Čestitke nagrađenima!

Najuspješniji voditelji Natjecanja i škole

Čestitamo nagrađenim profesorima, ravnateljima, školama i dobitnicima plakete "Prijatelj djece u prometu"!

Ovogodišnje Natjecanje je završeno!

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a profesorima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Završni ispit ovogodišnjeg natjecanja

Zadnji je trenutak da popraviš svoj rezultat ili da nadoknadiš propušteni ispit. Pravovremeno završi ispit jer rezultate iza 12:00 sati na dan 31.12. nećemo uzeti u obzir.

Osmi ispit Državnog natjecanja

Do kraja natjecanja preostala su još samo dva ispita. Iskoristi priliku, nadoknadi propušteni ispit i popravi svoj rezultat.

Na rasporedu je sedmi ispit

Do kraja Natjecanja prestala su još tri ispita. Popravi svoj rezultat ili nadoknadi propuštene ispite.

Pobjednici nagradnog natječaja

Završen je nagradni naječaj na Facebooku i Instagramu a gaminig slušalice osvojili su...

Nagradni natječaj "Podijeli svoj SuperStar kod"

Uključi se do 18.12.2020. u 12:00 sati u nagradni natječaj na Facebooku ili Instagramu i osvojiti gaming slušalice.

Uključi se na natjecanje

Riješi šesti ispit i uključi se u natjecanje! Prestala su još četiri ispita, taman koliko ti treba za nagrade.

Željeznički promet je proces premještanja, odnosno prijevoza osoba i/ili stvari vožnjom po tračnicama.
To je glavna vrsta kopnenog prometa koji je prodro u sve zemlje. Ekonomičnost tog prometa prisilila je čovjeka da izgradi željezničke pruge preko pustinja, planina i da ih sprovede kroz duge i skupe tunele (Simplon u Švicarskoj 19 730 m). Najdužu željezničku mrežu na svijetu ima SAD, a najgušću Belgija.