Budi "Prijatelj djece u prometu"

Uvodimo klub "Prijatelji Djece u Prometu".

Na ovoj stranici posebno ćemo isticati sve profesore koji putem Prometne Učilice aktivno promiču prometnu kulturu i poželjno ponašanje u prometu učenika.

Za postignuti uspjeh profesorima će biti dodijeljena odgovarajuća nagrada odnosno plaketa za školsku godinu.

Razrednici i profesori, već danas se možete uključiti u klub.

Potaknite učenike da uz Prometnu Učilicu bezbrižno odrastaju, više detalja uskoro ovdje i u pravilima Državnog natjecanja.

Uvedite u svoju školu nultu stopu stradanja djece u prometu!

SuperStar

Nakon svakog ispita na kojem osvojiš najmanje 900 bodova osvojit ćeš svoj SuperStar kod koji možeš podijeliti drugim učenicima.

Put do PlayStation®5 konzole je jednostavan jer za svako uspješno korištenje tvog koda na ispitu osvajaš bodove.

Ne obaziri se na trenutni poredak, budi kretivan i ustrajan u dijeljenju koda jer do kraja zadnjeg ispita se ne zna tko će postati SuperStar.

Što je širi i uspješniji doseg tvog dijeljenja SuperStar koda to ćeš skupiti više bodova, pa do preokreta može doći i na zadnjem ispitu.

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.