Pobjednički 7.A razred na Plitvicama

27.5.2024.
Osnovna škola 22. lipnja Sisak

Najbolji razred na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za osnovnoškolce je 7.A iz OŠ 22. lipnja Sisak.

Za nagradu su odabrali jednodnevni izlet u Nacionalni park Plitvice, a izlet je realiziran 17.05.2024.

U kategoriji Nabolji razred do pobjede ih je vodila mentorica Ana Majić, a dvadeset učenika iz 7.A osvojili su 3.367 bodova, što je jedan od najboljih rezultata do sada. Još jednom čestitamo!

Iz škole su nam dostavili osvrte i dojmove učenika koje prenosimo u cijelosti:

Hvala Vam na lijepom izletu u petak. Jako lijepo smo se proveli u Nacionalnom parku Plitvička jezera, bilo je jako opuštajuće i jako lijepo smo se proveli u prirodi. Uživali u suncu i u lijepom vremenu, a naravno i pogledu na ona lijepa jezera. Autobus je bio udoban, a ručak je bio izvrstan.
Vrijedilo je sudjelovati u Prometnoj učilici.

Lara Novosel

Na izletu u NP Plitvička jezera mi je bilo lijepo. Osjete se mirisi prirode i ima jako lijepih pogleda. Bilo je opuštajuće i proveli smo ugodno vrijeme u prirodi. Bila je ukusna hrana i imali smo lijepo vrijeme koje smo proveli zajedno.

Barbara Ivšić

Svidio mi se izlet u NP Plitvička jezera jer je bilo opuštajuće te smo se svi lijepo međusobno družili. Htjela bi ići opet.

Irma Petrović

Na izletu mi je bilo jako lijepo i zabavno. Svima preporučujem da sudjeluju u Prometnoj učilici i dobit prekrasan izlet kao ovaj naš na Plitvička jezera.

Patricija Pranić

Izlet na Plitvičkim jezerima je bio odličan. Prizori su bili lijepi i uživao sam gledajući u prirodne ljepote. Nadam se da će u budućnosti biti još sličnih izleta.

Marin Gruica

Izlet je bio odličan, NP je bio prelijep. Hrana je također bila jako dobra.

Karlo Knežević

Izlet na Plitvice mi je bio predivan, priroda je stvarno prelijepa i provela sam prekrasno vrijeme s prijateljima. Nadam se da će se natjecanje nastaviti!

Klara Draženović

Na Plitvičkim jezerima nam je svima bilo i lijepo i uživali smo u prirodi i ljepoti Hrvatske.

I. Žužić

Meni je bilo jako lijepo na izletu. Puno sam toga vidjela i naučila o NP Plitvička jezera.

Ella Uzelac

Meni je izlet bio prekrasan pogotovo zato što su  Plitvička Jezera najljepši Nacionalni Park u Hrvatskoj.

Erik Cavrić

Meni se na izletu jako svidjelo, zato što je priroda bila prelijepa i zato što sam se zabavila s prijateljima.

Lana Uzelac

Na izletu mi je bilo odlično i bilo mi je lijepo i zabavno i hrana je bila odlična.

Korab Martinaj

Meni su Plitvička Jezera bila jako lijepo i ugodno iskustvo. Hrana je bila fina i dobro sam se proveo.

Antun Pirc

Bilo mi je zabavno zbog velikih slapova i drugih lijepih pogleda pa preporučujem odlazak na NP Plitvička jezera.

Filip Čakširan

Meni se stvarno svidio ovaj izlet te bih ga rado htjela ponoviti.

Klara Erdemović

Izlet mi se jako svidio, vidjela sam prekrasne slapove i prirodu. Voljela bih ponovno ići na sličan izlet.

Fani Gala Baiutti

Hrvatska je među zemljama s najvećim stopom pada stradalih na cesti. U 2020. je, u usporedbi s 2019., smanjen broj prometnih nesreća s poginulima za 23,3 posto, s ozlijeđenim osobama za 20,6 posto, s materijalnom štetom za 15,2 posto. Uz to je bilo osam posto manje prometa, a 20,2 posto manje poginulih na cestama.