OŠ "Vladimir Nazor" Đakovo

20.2.2023.
Sanji Vidović, učiteljici tehničke kulture plaketa "Prijatelj djece u prometu"

Ravnatelj škole Andrija Šušak dodijelio je pohvalnicu učeniku Stjepanu Kedačiću iz 8.B za najbolji rezultat u šklo na 14. Državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa za osnovnošolce.

Iz škole se na Natjecanje uključilo 147 učenika.

Plaketa "Prijatelj djece u prometu" za ovu školsku godinu ponijelo je samo 15 najuspješnijih učitelja i nastvanika. Plaketa se dodjeljuje za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice.

Prema odabiru učenika plaketu "Prijatelj djece u prometu" za šk.g. 2022./23. zaslužila je SanjaVidović, učiteljica tehničke kulture. Čestitamo.

I mi iz Prometne Učilice smo dobili pohvale iz škole na čemu se zahvaljujemo.

Učiteljica Vidović se zahvalila i čestitala svima na trudu i radu na unaprjeđenju aplikacije Prometne Učilice. Istaknula je kako je Prometna Učilica velika pomoć nastavnicima u poučavanju učenika o pravilima i propisima u prometu.

Također puno pomaže u ponavljanju gradiva petih razreda ili kao priprema učenika za nastavu tehničke kulture.

Za vrijeme vožnje na cesti, vozači bicikla mlađi od 16 godina moraju na glavi nositi zaštitnu kacigu, a u suprotnom će biti kažnjeni novčanom kaznom.