OŠ Vladimir Deščak

1.3.2024.
Svečana podjela brojnih nagrada i priznanja za rezultate ostvarene na 15. Državnom natjecanju

U školi je upriličena svečana podjela nagrada i priznanja s koje su nam poslali fotografije i popratni tekst kojeg prenosimo.

Učenicima Osnovne škole Vladimir Deščak dodijeljena su priznanja i nagrade za sudjelovanje na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa i pravila.

Škola je osim pojedinačnih nagrada osvojila 3. mjesto u ukupnom poretku.

Nagrađeni su i učenici za postignute odlične rezultate:

• Grga Setinšek 5.B (5. mjesto, majica i pohvalnica),
  • Emanuel Karačić 5.A (6. mjesto, majica i pohvalnica),
  • Jona Šelendić 8.A (3. mjesto, pametni sat i pohvalnica),
  • Nikola Vaniček 5.A (9. mjesto, majica i pohvalnica),
  • Korina Koprivnjak 6.C (8. mjesto, majica i pohvalnica),
  • Mario Butorac Štimac 7.B (5. mjesto, prijenosna baterija i pohvalnica),
  • Nikola Bečiragić 8.C (4. mjesto, bežične slušalice i majica),
  • Una Stanković 8.A (10. mjesto, majica i pohvalnica)

Osim toga, u kategoriji SuperStar učenik Nikola Vaniček iz 5.A osvojio je drugo mjesto i Bežični zvučnik.

SuperStar nagrada dodjeljuje se najuspješnijim učenicima za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice, za vrijeme trajanja 15. Državnog natjecanja.

Nagrađeni su i razredi 8.C za izvrsno postignuto 6. mjesto i razred 8.A za 10. mjesto.

Mentorica Sada Bašagić nagrađena je Plaketom "Prijatelj djece u prometu" i prijenosnim računalom za osvojeno 1. mjesto u kategoriji Mentor.

Plaketa se dodjeljuje samo određenom broju učitelja za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice.

Zahvaljujemo na suradnji i čestitamo na iznimnim rezultatima. Vidimo se na jesen!

Električni romobil je „osobno prijevozno sredstvo“ bez sjedećeg mjesta s radnim obujmom motora do 25 cm³ ili čija trajna snaga elektromotora nije jača od 0,6 kW, te koje na ravnoj cesti ne može razviti brzinu veću od 25 km/h.