OŠ Siniše Glavaševića

16.2.2024.
Marko iz 1.B osvojio je 5. mjesto na Natjecanju. Čestitamo!

Iz škole su nam poslali tekst i fotografiju s dodjele nagrade i diplome za rezultat postignut na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa. Uz čestitke Marku na zapaženom rezultatu, tekst prenosimo u cijelosti:

Marko Bauranov, učenik 1. razreda OŠ Siniše Glavaševića osvojio je 5.mjesto na Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa održanog putem Prometne Učilice.

Pri uručivanju diplome i nagrade pred svojim prijateljima u razredu, izjavio je ravnateljici Slavici Mišić da voli aute i vožnju.

Možda je ovo prvi korak ka uspješnoj karijeri stručnjaka za promet ili prometnog policajca, tko zna?

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.