OŠ J.J. Strossmayera

28.2.2024.
Svečana podjela nagrada i priznanja u školi

Iz škole su nam dostavlili fotografije sa svečane podjele nagrada i priznanja. Na web stranici škole objavljena je vijest koju prenosimo u cijelosti:

Prometna Učilica – izvrsni rezultati naših učenika na 15. državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa

Naša škola sudjelovala je u Prometnoj Učilici – natjecanju u poznavanju prometnih propisa u organizaciji i provedbi Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske i Moj Telekom d.o.o.

Natjecanje je provedeno u periodu od 1. 10. 2023. do 21. 12. 2023. i to u tri kategorije – najbolji učenik/ica, najbolji razred i najbolja škola.

Voditeljica Prometne Učilice i mentorica učenika je učiteljica tehničke kulture Sada Bašagić koja je osvojila prvo mjesto za promicanje prometne kulture među učenicima.

Na natjecanju bili su uključeni učenici četvrtih, petih, sedmih i osmih razreda (ukupno 87 učenika).

U utorak 13. 2. 2024. u našoj je školi održana svečana podjela nagrada i priznanja, koju su svojim dolaskom uveličali predstavnik Prometne Učilice i predstavnik Ravnateljstva policije, i to po sljedećim katergorijama:

1. Naša škola osvojila je 11. mjesto.

2. Najbolje plasirani razred naše škole je 8. c – 16. mjesto ukupnog poretka

3. U ukupnom poretku u kategoriji učenik/ica, najbolje plasirana je učenica Anamarija Babec koja je osvojila 23. mjesto te Albert Hoang Vinchierutti s osvojenim 25. mjestom.

4. U kategoriji 8. razreda učenica Anamarija Babec osvojila je 7. mjesto.

5. U kategoriji 7. razreda učenik Albert Hoang Vinchierutti osvojio je 9. mjesto.

6. U kategoriji SuperStar, učenik Albert Hoang Vinchierutti, osvojio je 3. mjesto.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovoj mentorici te želimo puno uspjeha u daljnjem radu!

Pridružujemo se čestitkama i veselimo se susrenu na novom Natjecanju na jesen!

Prometne nesreće vodeći su uzročnik smrti djece i mladih u dobi od 5 do 29 godina, a osmi uzročnik smrti na svijetu za osobe svih dobnih skupina. Više od polovice svih smrtnih slučajeva u prometnu čine pješaci, biciklisti i motociklisti.