OŠ Ivana Gundulića i OŠ Trnjanska Zagreb

16.2.2023.
Benjamin Hadžić iz 8.B OŠ Trnjanska primio nagradu za osvojeno drugo mjesto. Nastavniku Jeronimu Petroviću ponovno plaketa "Prijatelj djece u Prometu".

U OŠ Ivana Gundulića Zagreb Daria Stipetić iz 8.BVito Ante Furlan 6.B, Eleonora Pisac 6.B,  te Dominik Biankini iz 5.B primili su pohvalnice za zapažene rezultate na Državnom natjecanju.

Pohvalnice su podjeljene u nazočnosti nastavnika Jeronima Petrovića. Škola je zauzela izvrsno 11. mjesto među svim osnovnim školama u RH za što je školi uručena pohvalnica.

Od ukupno 202 učenika u OŠ Trnjanska 88 učenika uključilo se na Državno natjecanje što je svakako zasluga nastavnika Jeronima Petrovića pa je za značajan doprinos u promicanju prometne kulture i ove godine zaslužio plaketu "Prijatelj djece u prometu".

Za odlično 19. mjesto među osnovnim školama pohvalnicu je primila ravnateljica Nada Šimić.

Za osvojeno drugo mjesto u konkurenciji 8. razreda učeniku Benjaminu Hadžiću iz 8.B uručena je diploma i Fit pametna narukvica. Benjamina je od prvog mjesta dijelilo samo 0,25 bodova što samo potvrđuje kako je sve zadnjeg ispita bilo žestoko i napeto.

Čestitke svim nagrađenima!

Elektičnim romobilom u prometu smije upravljati osoba s navršenih 14 godina uz obavezno korištenje zaštitne kacige za glavu.