OŠ Garešnica

27.2.2024.
Benjamin pohvaljen po drugi puta za redom. Čestitamo.

Iz škole su nam poslali fotografiju pohvaljenog Benjamina Bećirspahića učenika 6.d  s tekstom objavljenim na školskim web stanicama koje prenosimo:

Na 15.Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa, za učenike osnovnih škola Republike Hrvatske u 2023.g, sudjelovali su i učenici naše škole.

Za rezultate po drugi put za redom, pohvaljen je i naš Benjamin Bećirspahić, učenik 6.d. razreda .

Cilj natjecanja je, kroz povećanje razine poznavanja prometnih propisa i pravila, odnosno općenito povećanjem prometne kulture, smanjiti stradavanja mladih u prometnim nesrećama.

Natjecanje se provodilo u vremenskom razdoblju od 2. listopada do 21. prosinca 2023. godine.

Čestitke Benjaminu!

Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?