OŠ Cetingrad

24.2.2023.
Antei treća SuperStar nagrada, Martina sedma među sedmašima. Čestitamo.

U školi su uz prisustvo svih učenika od 5. do 8. razreda i učitelja svojim učenicima uručili nagrade i priznanja, a trenutke radosti zabilježili fotografijama.

Antea Radočaj učenica 6.A osvojila je 3. mjesto u kategoriji SuperStar za što je nagrađena pohvalnicom i Igraćim kontrolerom za mobitel.

Učenici 7.A  razreda Martini Dundović pripala je nagrada za 7. mjesto u konkurenciji sedmaša.

Škola je ostvarila zapažen rezulta i osvojila izvrsno 12. mjesto između svih osnovnih škola u RH za što je pohvaljena.

Nagrade i priznanja uručila je ravnateljica škole Zorka Cindrić.

Čestitamo na ostvarenim rezultatima!

Kada je promet u pitanju nigdje nismo sigurni. U 2012. godini na nogostupu i parkiralištu se dogodilo 100 prometnih nesreća s teško ozlijeđenim osobama. Na biciklističkoj stazi teško je ozlijeđeno 20 osoba.