OŠ Augusta Šenoe Zagreb

4.4.2025.
Uručeno priznanje i nagrada Prometne Učilice za najbolji rezultat u školi

Fotografiju i tekst kojeg su nam za objavu dostavili iz škole prenosimo u cijelosti:

U OŠ Augusta Šenoe iz Zagreba, već dulji niz godina provode se kurikularne aktivnosti usmjerene na razvijanje prometne kulture i usvajanju znanja iz poznavanja prometnih propisa. Uvelike nam u ostvarivanju ishoda pomaže korištenje „Prometne Učilice“.

Na ovogodišnjem 16. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za osnovnoškolce sudjelovalo je oko 80 učenika naše škole, od drugog do sedmog razreda.

Najbolji rezultat ostvario je Mateo Završki, učenik 2. d razreda, kojemu je ovo drugo natjecanje u kojem je osvojio diplomu i nagradu.

Veselo je bilo u 2.d kad je voditeljica aktivnosti, prof. Sanja Kovačević, zajedno s razrednicom Marijom Jurčević, uručila nagradu i Diplomu našem Mateu.

„Vidimo se i sljedeće godine“ poručili su učenici 2.d.

NOVI IZAZOV

Učenik koji za vrijeme trajanja osmog i devetog ispita osvoji najviše SuperStar bodova od učenika iz drugih škola može osvojiti Sound Outdoor (30W) bluetooth zvučnik.

Saznaj više...

Jeste li znali?

Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?