OŠ Augusta Cesarca

24.2.2023.
Marko Dražetić je ovogodišnji SuperStar. Mia Majstorović osvojila 1. mjesto. Nastavnicama plakete "Prijatelj djece u prometu". Čestitamo!

Uz izvrsne rezultate, učenici škole iz Špišić Bukovice jedva čekaju sljedeće natjecanje. Iz Škole su nam poslali fotografije i popratni tekst:

Učenici Osnovne škole Augusta Cesarca iz Špišić Bukovice odlični su u poznavanju prometnih pravila.

Na natjecanju Prometna Učilica u ukupnom poretku škola u Hrvatskoj osvojili peto mjesto.

Učenik Marko Dražetić osvojio je 1.mjesto u kategoriju SuperStar.

Mia Majstorović osvojila je 1.mjesto na 14. Natjecanju u poznavanju prometnih propisa za učenike osnovnih škola Republike Hrvatske 2022. godine.

Učenici Jan Mikolčić, Lara Brođanac i Greta Majstorović također su se istaknuli u državnom natjecanju i osvojili nagrade. Učenica Vana Bušetinčan osvojila je nagradu u kategoriji 2. razred.

Ostali pohvaljeni učenici su: Leon Katić, Katarina Uremović, Karlo Balogović, Žaklina Vidošević, Roberta Raptavi, Tin Mikolčić i Ana Dražetić.

Pored svega potrebno je istaknuti kako su njihove mentorice Ana Majstorović i Dajana Sabolić ujedno i dobitnice plakete „ Prijatelj djece u prometu“ za izuzetan doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice.

Svima nagrađenima i pohvaljenma čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju. Vidimo se na sljedećem natjecanju!

Četiri glavne ubojice u prometu su prekoračenje brzine, konzumiranje alkohola, nekorištenje pojasa i korištenje mobitela.