OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice

15.2.2024.
Jakovu i školi dodijeljena pohvalnica a učitelju plaketa "Prijatelj djece u prometu"!

Najuspješniji u školi na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za osnovnoškolce je bio učenik 6.B razreda Jakov Pantaler.

Pohvalnicu za postignuti rezultat Jakovu je uručio njegov mentor i učitelj tehničke kulture Stanko Medvedec.

Važno je napomenuti kako je učitelj Stanko Medvedec drugu godinu za redom nostitelj plakete "Prijatelj djece u prometu" koja se dodjeljuje najuspješnijim učiteljima za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice. Čestitamo!

Pod njegovim mentorstvom škola je zauzela zapaženo 16. mjesto između svih osnovnih škola u Republici Hrvatskoj i za to je također pohvaljena.

Čestitamo na zapaženim rezultatima, na sljedećem Natjecanju želimo joj više uspjeha.

Statistika pokazuje kako svaku četvrtu tešku prometnu nesreću koja ima okolnost brzine uzrokuju vozači u dobi od 25 godina i mlađi