Prvi u Hrvatskoj

11.5.2022.
Ivan Petrović je najbolji osmaš!

Učenik Ivan Petrović iz 8.c razreda OŠ Žitnjak s osvojenih 4125,75 bodova zauzeo je prvo mjesto među svim osmim razredima u RH te je osvojio mobili telefon kao nagradu.

Ivan se također vrlo uspješno natjecao u kategoriji SuperStar gdje je zauzeo drugo mjesto.

Inače, SuperStar nagrada se dodjeljuje se najuspješnijem učeniku za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice za vrijeme trajanja državnog natjecanja.

Ivanu čestitamo na izvrsnom rezultatu i vidimo se na jesen na državnom natjecanju srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa!

Kada je promet u pitanju nigdje nismo sigurni. U 2012. godini na nogostupu i parkiralištu se dogodilo 100 prometnih nesreća s teško ozlijeđenim osobama. Na biciklističkoj stazi teško je ozlijeđeno 20 osoba.