Brojne nagrade i priznanja u OŠ Vladimira Deščaka

17.2.2023.
Najbolji razred u Hrvatskoj je 7.A. Mia Šurbek osvojila prvo mjesto, a Luka Molnar drugo SuperStar mjesto. Čestitamo!

U OŠ Vladimira Deščaka ozbiljno se radi na povećanju sigurnosti djece u prometu i usvajanju znanja o prometnim propisima i poželjnom ponašanju u prometu.

Škola je s osvojenih 2.459,96 bodova zauzela visoko 4. mjesto među svim školama u RH. U ime škole pohvalnicu za postignuti rezultat primio je ravnatelj Ivica Pavlić.

U konkurenciji razrednih odjela prvo mjesto i nagradni izlet za cijeli razed osvojio je 7.A i njihova razrednica Iva Antonović Glavač.

Mia Šurbek iz 2.A osvojila je prvo mjesto među svim učenicima drugih razreda u RH, a Grga Setinšek iz 4.B osvojio je drugo mjesto u konkurenciji četvrtih razreda za što su im uručene vrijedne nagrade.

Učenik 6.A razreda Luka Molnar u kategoriji SupersStar osvoji je drugo mjesto i Bežični zvučnik. SuperStar nagrada dodijeljuje se najuspješnijim učenicima za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika osnovnih škola putem Prometne Učilice, za vrijeme trajanja 14. Državnog natjecanja.

Učenica Ela Kalafatić iz 5.D i Noa Medved iz 4.B zauzeli su 6. mjesto u svojim uzrastima, a Noi je pripala USB memorija. Deveto mjesto osvojili su Nea Bundavica iz 6.D te Barbara Jurić iz 4.B. Pripala im je i prigodna nagrada majica Prometne Učilice.

Brojni učenici primili su pohvalnice za ostvarene rezultate. Zbog brojnosti pohvaljenih učenika kompletan poredak možete pogledati OVDJE.

Za ovako vrijedne rezultate, osvojene nagrade i brojne pohvalnice posebno je zaslužna njihova nastavnica Sada Bašagić koja je i ove godine za doprinos u promicanju prometne kulture putem Prometne Učilice osvojila plaketu "Prijatelj djece u prometu". Prema odabiru učenika nastavica tehničke kulture Sada Bašagić zauzela je 3. mjesto među svim nastavnicima u RH za što je nagrađena prijenosnim računalom.

Nagrade i priznanja uručio je djelatnik PU Krunoslav Ječić, a podjeli su nazočile i nastavnice Andreja Hršak i Sanja Mužinić-Čujić.

Čestitamo svima nagrađenima i unaprijed se radujemo fotografijama 7.A razreda s pobjedničkog izleta.

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.