Katolička OŠ Josip Pavlišić

24.2.2023.
Učenice 2.b razreda među 10 najboljih na 14. Državnom natjecanju

Na web stranicama škole objavljen je članak o rezultatu učenica drugog razreda. Objavu prenosimo u cijelosti:

U razdoblju od 1. listopada do 18. prosinca 2022.godine provodilo se 14. Državno natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju prometnih propisa koje je organiziralo i provelo Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja, CARNet-om i Moj Telekom d.o.o.

Učenici su sudjelovali u natjecanju znanja gdje su bodovani rezultati postignuti na ispitima koje zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH. Natjecanje se provodilo u tri kategorije – najbolji učenik/ica, najbolji razred i najbolja škola.

Pod mentorstvom učiteljice Ane Debelić u natjecanje su se uključili učenici 2.b razreda te su se dvije učenice plasirale među 10 najboljih u državi:

Marta Barić – 5. mjesto

Nika Okić – 8. mjesto

Bravo za naše vrijedne učenice!

Četiri glavne ubojice u prometu su prekoračenje brzine, konzumiranje alkohola, nekorištenje pojasa i korištenje mobitela.