OŠ "Vladimir Nazor" Đakovo na Prometnoj Učilici

20.4.2022.
Čestitamo Teni Panić na postignutom rezultatu.

Tena Panić, učenica 5.b razreda iz OŠ "Vladimir Nazor" Đakovo, ostvarila je izvrsne rezultate na 13. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za učenike osnovnih škola Republike Hrvatske 2021. godine u sklopu projekta "Prometna Učilica".

Tena je na satima Tehničke kulture, a preko internet platforme Prometna Učilica, riješila ukupno osam testova u kojima je pokazala zavidno znanje u poznavanju prometnih pravila i propisa te na taj način ovladala vještinama sigurnog sudjelovanja u prometu. Na natjecanju su sudjelovali još neki učenici naše škole, ali Tena je bila među najuspješnijima na razini cijele države.

ČESTITAMO TENI NA OVOM USPJEHU!

Djeca najviše stradavaju kao putnici.

Od 58 poginule djece i mladih do 24 godine u 2021. godini, njih 22 stradalo je kao putnici, 4 kao pješaci i 32 kao vozači.