Konačni rezultati 12. Državnog natjecanja

Objavljeni su konačni rezultati Natjecanja. Čestitke nagrađenima! Nagrade su spremne, a od ponedjeljka kreće dostava u škole.

Najuspješniji voditelji Natjecanja i škole

Čestitamo nagrađenim učiteljima, nastavnicima, ravnateljima, školama te dobitnicima plakete "Prijatelj djece u prometu"

Kraj natjecanja

Ovogodišnje Natjecanje je završeno! Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Završni ispit ovogodišnjeg natjecanja

Zadnji je trenutak da popraviš svoj rezultat ili da nadoknadiš propušteni ispit. Pravovremeno završi sve potrebno jer rezultate iza 12:00 sati na dan 31.12. nećemo uzeti u obzir.

Osmi ispit Državnog natjecanja

Iskoristi priliku, nadoknadi propušten ispit i popravi svoj rezultat jer do kraja natjecanja preostala su još samo dva ispita.

Na rasporedu je sedmi ispit

Do kraja Natjecanja prestala su još tri ispita. Popravi svoj rezultat ili nadoknadi propuštene ispite.

Pobjednici nagradnog natječaja

Završen je nagradni naječaj na Facebooku i Instagramu a gaminig slušalice osvojili su...

Nagradni natječaj "Podijeli svoj SuperStar kod"

Na nagradnom natječaju na Facebooku ili Instagramu do 18.12.2020. u 12:00 sati osvoji gaming slušalice.

Uključi se na natjecanje

Riješi šesti ispit i uključi se u natjecanje! Prestala su još četiri ispita, taman koliko ti treba za nagrade.

Riješi peti ispit

Do kraja natjecanja preostalo je još pet ispita. Učenici koji se tek uključuju u Natjecanje mogu ravnopravno sudjelovati i osvojiti nagrade jer bodujemo samo 4 najbolja ispita!  Zato nemoj čekat nego odmah riješi ispit.

Slijepe osobe, kad samostalno sudjeluju u prometu, trebaju nositi bijeli štap ili koristiti psa vodiča kao znak raspoznavanja

Inače, za slijepe osobe koristi se sustav taktilnih površina na pješačim površinama i to promjenom u teksturi površine pješačke staze, što pomaže slijepim osobama da detektiraju lokacije javnih sadržaja.

Za pomoć kod raspoznavanja pješačke staze koriste se prirodne linije upozorenja i taktilni pojasi za upozorenje.