Pobjednički 8.A razred iz OŠ Vinica na Plitvicama

Na izletu smo se savršeno proveli jer je ovo bio i ujedno naš zadnji izlet na koji idemo kao razred

Dodjela nagrada u OŠ Vinica

Osnovnoškolci iz Vinice najbolji u Hrvatskoj na natjecanju 'Prometna učilica'!

Konačni rezultati 12. Državnog natjecanja

Objavljeni su konačni rezultati Natjecanja. Čestitke nagrađenima! Nagrade su spremne, a od ponedjeljka kreće dostava u škole.

Najuspješniji voditelji Natjecanja i škole

Čestitamo nagrađenim učiteljima, nastavnicima, ravnateljima, školama te dobitnicima plakete "Prijatelj djece u prometu"

Kraj natjecanja

Ovogodišnje Natjecanje je završeno! Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Završni ispit ovogodišnjeg natjecanja

Zadnji je trenutak da popraviš svoj rezultat ili da nadoknadiš propušteni ispit. Pravovremeno završi sve potrebno jer rezultate iza 12:00 sati na dan 31.12. nećemo uzeti u obzir.

Osmi ispit Državnog natjecanja

Iskoristi priliku, nadoknadi propušten ispit i popravi svoj rezultat jer do kraja natjecanja preostala su još samo dva ispita.

Na rasporedu je sedmi ispit

Do kraja Natjecanja prestala su još tri ispita. Popravi svoj rezultat ili nadoknadi propuštene ispite.

Pobjednici nagradnog natječaja

Završen je nagradni naječaj na Facebooku i Instagramu a gaminig slušalice osvojili su...

Nagradni natječaj "Podijeli svoj SuperStar kod"

Na nagradnom natječaju na Facebooku ili Instagramu do 18.12.2020. u 12:00 sati osvoji gaming slušalice.

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.