Kraj natjecanja

Ovogodišnje Natjecanje je završeno! Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a nastavnicima i ravnateljima zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Završni ispit ovogodišnjeg natjecanja

Zadnji je trenutak da popraviš svoj rezultat ili da nadoknadiš propušteni ispit. Pravovremeno završi sve potrebno jer rezultate iza 12:00 sati na dan 31.12. nećemo uzeti u obzir.

Osmi ispit Državnog natjecanja

Iskoristi priliku, nadoknadi propušten ispit i popravi svoj rezultat jer do kraja natjecanja preostala su još samo dva ispita.

Na rasporedu je sedmi ispit

Do kraja Natjecanja prestala su još tri ispita. Popravi svoj rezultat ili nadoknadi propuštene ispite.

Pobjednici nagradnog natječaja

Završen je nagradni naječaj na Facebooku i Instagramu a gaminig slušalice osvojili su...

Nagradni natječaj "Podijeli svoj SuperStar kod"

Na nagradnom natječaju na Facebooku ili Instagramu do 18.12.2020. u 12:00 sati osvoji gaming slušalice.

Uključi se na natjecanje

Riješi šesti ispit i uključi se u natjecanje! Prestala su još četiri ispita, taman koliko ti treba za nagrade.

Riješi peti ispit

Do kraja natjecanja preostalo je još pet ispita. Učenici koji se tek uključuju u Natjecanje mogu ravnopravno sudjelovati i osvojiti nagrade jer bodujemo samo 4 najbolja ispita!  Zato nemoj čekat nego odmah riješi ispit.

Četvrti ispit

Pravo je vrijeme da se uključiš u Natjecanje! Učenici koji se do sada nisu uopće uključili ili su propustili neki od ispita mogu potpuno ravnopravno sudjelovati i osvojiti nagrade.

Treći ispit Državnog natjecanja

U natjecanje se možeš uključiti sve do šestog ispita čak ako si propustio sve prethodne ispite. Zapamti, boduju se samo četiri najbolja ispita!

Prvi bicikl bio je drezina iz 1818., koju je napravio Carl von Drais.

Vozač se odgurivao nogama po tlu i tako se kretao.