Najuspješniji voditelji Natjecanja i škole

19.2.2021.
Čestitamo nagrađenim profesorima, ravnateljima, školama i dobitnicima plakete "Prijatelj djece u prometu"!

Pored nagrada za iskazano znanje učenika, ove godine uveli smo posebne nagrade za doprinos profesora u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika srednjihškola.

Pet najuspješnijih profesora za ovu školsku godinu osvojili su vrijedne nagrade - prijenosna računala te plaketu "Prijatelj djece u prometu", a još dva profesora svojim su doprinosom zavrijedili plaketu "Prijatelj djece u prometu".

Poredak profesora koji su nagrađeni prijenosnim računalom i plaketom "Prijatelj djece u prometu":

1. Tatjana Stranjak - III. gimnazija Osijek
  2. Sanja Pavlović-Šijanović - Gimnazija Vukovar
  3. Vesna Pisačić- Srednja škola Zlatar
  4. Ivan Potesak - Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar
  5. Tanja Grizelj-Smoday - Obrtničko - industrijska škola u Imotskom

Poredak i kompletan popis "Prijatelja djece u prometu" za srednje škole u školskoj godini 2020/2021. možete pogledati OVDJE.

Za ostvarene rezultate tri najuspješnije škole osvojile su pehar.

1. Obrtničko - industrijska škola u Imotskom
  2. Elektrostrojarska škola Varaždin
  3. Tehnička škola u Imotskom

Nagrađenim profesorima, ravnateljima i školama te dobitnicima plakete "Prijatelj djece u prometu" čestitamo na ostvarenim rezultatima te na radu i zalaganju kako bi svoje učenike čim bolje poučili prometnoj kulturi i poželjnom ponašanju u prometu. Hvala!

Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?