V. Gimnazija Zagreb

27.2.2023.
Leoni mobitel za osvojeno prvo mjesto. Čestitamo.

Koliko je važno usvojiti znanja potrebna za sigurno sudjelovanje u prometu dobro je poznato srednjoskolcima. Oni su svakodneno izloženi izazovnim prometnim situacijama.

Osim odličnih ocjena iz školskih predmeta Leona Hajrizi, učenica 1.A razreda, odlično je savladala i gradivo iz prometnih propisa i poželjnog ponašanja u prometu.

Leona je s rezultatom od 1.898.50 bodova osvojila prvo mjesto u oštroj konkurenciji prvih razreda srednjih šklona na 5. Državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa.

Za pokazano znanje i plasman uz nazočnost ravnatelja škole Tihomira Engelsfelda uručena joj je vrijedna nagrada, mobitel Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G 6+128 GB.

Čestitao Leoni!

Vozači bicikla i romobila koji sudjeluju u prometu dužni su noću uvijek, a i danju u slučaju smanjene vidljivosti biti označeni reflektirajućim prslukom ili reflektirajućom odjećom ili drugom reflektirajućom oznakom.