Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk

20.2.2023.
Pohvalnica Marini.

Učenici 3.T razreda Marini Cvelić uručeno je priznanje za rezultat ostvaren na 5. Državnmom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa za srednjoškolce.

Škola je objavo u uručenju pohvalnice objavila na svoj Facebook stanici te je u cijelosti prenosimo:

Čestitamo našoj Marini Cvelić (3.htt) na sudjelovanju na 5. državom natjecanju Prometna Učilica!

Marina je dobila pohvalnicu za najuspješnije sudionike ovogodišnjeg natjecanja. Prometna Učilica je web platforma namijenjena za učenje, poučavanje i provjeru znanja iz prometne kulture, prometnih propisa i prometnih pravila s ciljem unaprjeđenja sigurnosti prometa kod djece i mladih sudionika u prometu.

Tijekom 2021. godine u prometu je poginulo 17 djece i maloljetnih osoba u dobi do 17 godina, od čega je 6 poginulih mladih vozača.