Šesti ispit 6. Državnog natjecanja

27.11.2023.
Do kraja natjecanja preostala su još četiri ispita. Učenici koji se tek uključuju ravnopravno sudjeluju u Natjecanju jer bodujemo samo 4 najbolja ispita!  Zato nemoj čekat nego odmah riješi ispit.

Od 27.11. u 08:00 do 02.12.2023. u 23:00 sati na rasporedu je šesti ispit 6. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa.

Učenici koji se tek sada uključuju u Natjecanje

Ispiti se rješavaju od trenutka uključivanja u natjecanje prema terminu održavanja ispita. Ne mogu se naknadno rješavati ispiti koji su prošli.

Kako pokrenuti ispit

Nakon prijave trebaš urediti svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremiti izmjene i zaključat profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit.

Ispit se ne može ponavljati, za vrijeme ispita nemoj napuštat i osvježavat stranicu.

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu ćeš dobiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na sva pitanja. Poučni sadržaji i vježbe ti i pomažu u rješavanju ispita.

Važno

SuperStar kodovi s prethodnih ispita više ne vrijede. Superstar kod od ovog ispita čim prije podijeli kako bi skupio bodove za Microsoft Xbox konzolu, Bežični zvučnik ili Igraći kontroler za mobitel. .

Svakako pogledaj pravila natjecanja

U slučaju potrebe kontaktiraj nas da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Do tada nemoj rješavat ispit, a profil ćemo ti otključati čim prije moguće i bez povratne poruke. Prijavi se nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Najmanji udio prometnih nesreća s poginulim i teže ozlijeđenim osobama dogodio se na autocestama u iznosu od 4 % i lokalnim cestama u iznosu od 2 %