Još samo tri ispita do kraja

3.12.2023.
Očekuju li nas iznenađenja i novi natjecatelji? Iskoristi priliku, popravi rezultat, nadoknadi propušteni ispit.

Sedmi ispit 6. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa na rasporedu je od 03.12. u 08:00 do 07.12.2023. u 23:00 sati.

Ušli smo u samu završnicu natjecanja, a do kraja Natjecanja preostala su još tri ispita! Za konačan rezultat bodujemo poredak iz četiri najbolja ispita, pa preostale ispite dobro iskoristi da nadoknadiš propuštene ispite ili da popraviš svoj rezultat.

U utrci za jednu od SuperStar nagrada i dalje su moguća iznenađenja i novi natjecatelji koji mogu promijeniti dosadašnji tijek i poredak. U SuperStar kategoriji bodujemo tvoju vještinu i trud, a toga ti zasigurno ne nedostaje!

Za osvojiti SuperStar ne gledamo koliko si ti ispita rješio, nego koliko si drugih učenika potaknuo da na Prometnoj Učilici pokažu svoje znanje iz prometnih propisa i poželjnog ponašanja u prometu.

Zato brzo provjeri u pravilima kako do Microstoft Xbox konzole, Bežičnog zvučnika ili Igraćeg kontrolera za mobitel

Upute za učenike koji se tek uključuju

Nakon prijave trebaš urediti svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremiti izmjene i zaključat profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit.

Za vrijeme ispita nemoj napuštat i osvježavat stranicu jer se ispit ne može ponavljati. Ispiti se rješavaju prema terminu održavanja ispita i ne mogu se naknadno rješavati protekli ispiti. Zato pazi, na vrijeme riješi ispit jer je sve teže nadoknaditi propušteno.

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu ćeš dobiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na sva pitanja. Pazi da pregledaš sve poučne sadržaje i riješiš vježbe jer ti i oni donose vrijedne bodove.

Ako si kojim slučajem zaključao profil s pogrešnim podacima o razredu i razrednom odjelu, kontaktiraj nas da ti za ponovno uređivanje otključamo profil. Do tada nemoj rješavat ispit, a profil ćemo ti otključati čim prije moguće i bez povratne poruke. Prijavi se nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Glavni uzroci nastanka prometnih nesreća