Prvi ispit 6. Državnog natjecanja

16.10.2023.
Vrijedne nagrade za deset prvoplasiranih učenika po razredu. SuperStar nagrade: Microsoft Xbox konzola, Bežični zvučnik, Igraći kontroler za mobitel, a profesorima voditeljima natjecanja prijenosna računala ili mobiteli!

Kreće 6. Državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa za srednjoškolce.

Od 16.10. od 08:00 do 26.10.2023. do 23:00 sati aktivan je prvi ispit. Ispit se sastoji od 15 pitanja, a za rješavanje imaš 15 minuta.

Možeš osvojiti i bonus bodove za brzinu, ali samo ako na sva pitanja odgovoriš točno prije isteka 15 minuta.

Jednom pokrenuti ispit ne može se zaustavljati niti ponavljati, zato pripazi da si stvarno spreman prije nego što ga pokreneš. Ako nisi zadovoljan rezultatom na ispitu popravi ga na jednom od sljedećih ispita. Od ukupno 9 ispita, boduju se 4 najbolja rezultata tako da se izračuna prosječan rezultat, a ne zbroj rezultata.

Podsjećamo, da bi pristupio ispitu moraš imati zaključan profil s ispravnim podacima.

Kako pristupiti ispitu:

1. U svom profilu pregledaj podatke i promijeni što je netočno (razred, odjeljenje).
  2. Nakon što si se uvjerio da su svi podatci ispravni, spremi zaključaj svoj profil pritiskom na tipku "Spremi i zaključaj"
  3. Kad je profil zaključan, ispitu pristupaš iz izbornika Državno natjecanje – Moji ispiti i rezultati

U slučaju da si zaključao profil s krivim podacima kontaktiraj nas čim prije da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Nemoj rješavati ispit prije nego si popravio podatke u profilu.

Prije ispita popunjavaš dodatne podatke na temelju kojih ćemo dodijeliti posebne nagrade za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika srednjih škola putem Prometne Učilice i to :

• SuperStar nagradu - Microsoft Xbox konzolu za najuspješnijeg učenika, te Bežični zvučnik, za osvojeno drugo mjesto te Igraći kontroler za mobitel, za osvojeno treće mjesto u kategoriji Superstar,
  • Tri prijenosna računala ili mobitela za najuspješnije profesore.

Svakako pogledaj nova pravila natjecanja.

Želimo ti puno sreće u rješavanju ispita!

Glavni uzroci nastanka prometnih nesreća