Peti ispit za srednjoškolce

19.11.2023.
Na pola smo Natjecanja. Čekaju te vrijedne nagrade zato odmah riješi ispit i ugrabi nove bodove.

Od 20.11. u 08:00 sati - 26.11.2023. u 23:00 sati na rasporedu je peti ispit 5. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa za srednjoškolce .

Učenici koji se tek sada uključuju u Natjecanje

Ispiti se rješavaju od trenutka uključivanja u natjecanje prema terminu održavanja ispita. Ne mogu se naknadno rješavati ispiti koji su prošli.

Do kraja Natjecanja preostalo je još pet ispita, zato svi koji se tek sada uključuju mogu ravnopravno sudjelovati jer za konačan plasman bodujemo samo rezultate četiri najbolja ispita

Za SuperStar nagradu možeš se uključiti sve do zadnjeg ispita jer pobjedu možeš odnijeti neovisno o broju ispita koje si ti rješio. Kako se boduje za SuperStar nagrade provjeri u pravilima.

Kako pokrenuti ispit

Nakon prijave uredi svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremi izmjene i zaključaj profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit te pratiti svoja postignuća.

Ispit se ne može ponavljati, za vrijeme ispita nemoj napuštat i osvježavat stranicu.

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu možeš osvojiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na svih 15 pitanja. Poučni sadržaji i vježbe ti i pomažu u rješavanju ispita.

Važno

SuperStar kodovi s prethodnih ispita više ne vrijede. Superstar kod od ovog ispita čim prije podijeli drugim učenicima kako bi nastavio skupljati bodove za Xbox konzolu, Bežični zvučnik ili Igraći kontroler za mobitel.

Svakako pogledaj pravila natjecanja.

Ako si greškom zaključao profil s krivim podacima o razredu, kontaktiraj nas da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Profil ćemo otključati čim prije moguće bez povratne poruke, pa se prijavi nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Tijekom 2021. godine u prometu je poginulo 17 djece i maloljetnih osoba u dobi do 17 godina, od čega je 6 poginulih mladih vozača.