Predzadnji, 8. ispit natjecanja

8.12.2023.
Popravi svoj rezultat, uhvati plasman za jednu od 10 vrijednih pojedinačnih nagrada. Postani SuperStar!

Od 08.12. od 08:00 do 14.12.2023. do 23:00 sati na rasporedu je osmi i predzadnji ispit 6. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa.

Do kraja Natjecanja preostala su još dva ispita! Za konačan plasman boduju se samo rezultati četiri najbolja ispita tako da svi oni koji još nisu riješili četiri ispita ili žele popraviti rezultat nikako ne bi trebali propustiti ova dva preostala ispita jer oni mogu i te kako utjecati na konačni poredak.

SuperStar

Borba za Microsoft Xbox konzolu, a posebno za Bežični zvučnik Igraći kontroler za mobitel vrlo je napeta. Po svemu sudeći o dobitnicima ovogodišnjih nagrada odlučivat će detalji u ova zadnja dva ispita.

Ne treba smetnuti s uma kako SuperStar nagradu može osvojiti i učenik koji se tek sada uključi u lov na SuperStar bodove. Koliko ćeš SuperStar bodova skupiti zavisi samo od tebe i tvoje kreativanosti i ustrajnosti u korištenju društvenih mreža i drugih kanala za podjelu SuperStar koda. Zato pametno iskoristi ova dva preostala ispita.

Kako pokrenuti ispit

Nakon prijave trebaš urediti svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremiti izmjene i zaključat profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit.

S obzirom na to da se ispit ne može ponavljati, za vrijeme ispita stranicu nemoj napuštat i osvježavat jer će rezultirati ispitom bez rezultata, odnosno s nula osvojenih bodova. Ispit treba završiti unutar zadanog vremena pritiskom na tipku "Završi ispit!" .

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu možeš osvojiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na svih 15 pitanja. Pregledaš sve poučne sadržaje i riješi vježbe jer ti oni pomažu da ispit riješiš na najbolji način.

Važno

SuperStar kodovi s prethodnih ispita više ne vrijede. Superstar kod od ovog ispita čim prije podijeli drugim učenicima kako bi nastavio skupljati bodove za za jednu od super SuperStar nagrada.

Svakako pogledaj pravila natjecanja

U slučaju potrebe kontaktiraj nas da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Profil ćemo otključati čim prije moguće bez povratne poruke, pa se prijavi nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Koliko je važno u koristiti sigurnosni pojas govori statistika po kojoj gotovo polovina smrtno stradalih vozača i putnika osobnih vozila u 2021. godini nisu koristili sigurnosni pojas.