Drugi krug nagradnog natječaja

27.10.2023.
Prihvati izazov, pokaži znanje i osvoji Bluetooth zvučnik.

Gaming slušalice iz prvog kruga nagradnog natječaja osvojio je Nikola Ćaćić, učenik 2.C iz V. gimnazije Zagreb. Nikola je uključio čak 47 učenika iz drugih škola, i na tom iznimnom uspjehu mu čestitamo.

Za sve ostale slijedi novi izazov i nova nagrada. U ovom krugu nagradnog natječaja možeš osvojiti prijenosni zvučnik detaljnog zvuka visoke rezolucije.

Nagradu će osvojiti učenik koji preko svog SuperStar koda za vrijeme trajanja drugog ispita od 27.10. - 05.11.23. uključi što više novih učenika iz različitih drugih škola.

Ovaj izazov pomoći će ti u utrci za SuperStar nagradama jer učenici iz drugih škola donose najviše bodova.

Važno je da trebaš uključiti najmanje šest novih učenika iz barem dvije druge škole. Prednost ima veći broj različitih škola, a u slučaju istog broja škola prevagu odnosi broj novouključenih učenika iz tih škola.

U slučaju istog broja uključenih učenika, nagrada će pripasti učeniku koji je to ostvario prije drugih. Ako nitko ne uključi barem 6 novih učenika iz barem dvije druge škole, nagrada neće biti dodijeljena.

Dijelite svoje Superstar kodove, sudjelujte u natjecanju i ostanite odgovorni u prometu.

Važno: Učenik može samo jednom osvojiti nagradu iz fonda Nagradnog natječaja. Znači dobitnik nagrade uz prvi ispit nije kandidat za ovu nagradu.

Kreni po svoj prijenosni zvučnik.

U Zagrebu je konjski tramvaj uveden 5. rujna 1891. godine. Imao je vozni park od 10 otvorenih i 6 zatvorenih kola, a do 1910. godine povećao se na ukupno 38 kola. Prvi električni tramvaj pušten je u promet 18. kolovoza 1910. godine.

Danas, tramvajska mreža ima ukupnu dužinu od 116 km (širina tramvajskog kolosjeka je 1000 mm).