Nagradni natječaj

18.10.2023.
Do kraja prvog ispita do 16.10. u 23:00 sati osvoji gaming slušalice.

Dobro ti je poznato da za osvajanje Microsoft Xbox konzole, osim prometnog znanja, svoje SuperStar kodove trebaš podijeliti što većem broju drugih srednjoškolaca.

Ove godine uz pojedini ispit uvodimo i dodatnu prigodnu nagradu. GAMING SLUŠALICE pripast će učeniku koji preko svog SuperStar koda za vrijeme trajanja prvog ispita od 17.10. - 26.10.23. uključi najviše učenika iz drugih škola.

Važan je uvjet da treba uključiti najmanje 6 učenika iz drugih škola.

U slučaju istog broja uključenih učenika, nagrada će pripasti učeniku koji je to ostvario prije drugih. Ako nitko ne uključi barem 6 učenika iz drugih škola, nagrada neće biti dodijeljena.

Dijelite svoje Superstar kodove, sudjelujte u natjecanju i ostanite odgovorni u prometu.

Želimo vam puno sreće!

Hrvatska je među zemljama s najvećim stopom pada stradalih na cesti. U 2020. je, u usporedbi s 2019., smanjen broj prometnih nesreća s poginulima za 23,3 posto, s ozlijeđenim osobama za 20,6 posto, s materijalnom štetom za 15,2 posto. Uz to je bilo osam posto manje prometa, a 20,2 posto manje poginulih na cestama.