Industrijsko-obrtnička škola Sisak

15.2.2024.
Škola osvojila izvrsno 8. mjesto na 6. Državnom natjecanju

Iz škole su nam dostavili tekst i fotografiju s priznanjima koja je uručio ravnatelj škole Ivan Vrbik. Objavu u cijelost prenosimo.

Učenici Industrijsko-obrtničke škole Sisak sudjelovali su na 6. Državnom natjecanju učenika srednjih škola u poznavanju prometnih propisa - Prometna Učilica.

Nino Ljubičić iz 1.b razreda ostvario je najbolji plasman u svojoj školi te primio Pohvalnicu za rezultate ostvarene u poznavanju prometnih propisa.

Nastavnice Oriana Zgombić i Marija Kosić primile su Zahvalnice za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu.

Zahvaljujemo učenicima Industrijsko-obrtničke škole Sisak na sudjelovanju te timu Prometne Učilice na dodijeljenim pohvalnicama i zahvalnicama.

Veselimo se novim izazovima i ispitima!

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.