Gabrielu JBL zvučnik, Robertu pametna narukvica, a profesorici plaketa Prijatelj djece u prometu. Čestitamo.
Više od polovine učenika, točnije njih 263 ove se godine uključilo u 5. Državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa za srednjoškolce.
Škola je zauzela zapaženo 10. mjesto te je ravnatelju škole Anti Delaču uručena pohvalnica Prometne Učilice.
Najbolji među njima u konkurenciji prvih razreda bio je Robert Šok, učenik 1.A razreda, koji je osvojio 3. mjesto i Fit pametnu narukvicu.
Gabriel Kovačević iz 3.A osvojio je 2.mjesto u kategoriji SuperStar te mu je pripao JBL bluetooth zvučnik.
Profesorica Katarina Ćaćić drugu godinu za redom po odabiru učenika je dobitnica plakete "Prijatelj djece u prometu".
Plaketu je ove godine osvojlo samo deset najuspješnijih profesora u RH, a dodjeljuje se za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu među učenicima srednjih škola.
Partner
Autoškola Rusan
Partner
Autoškola Rusan
Partner
Autoškola Rusan
Projekt je sufinanciran sredstvima NPSCP
Partner
Jeste li znali?
Električni romobil smije voziti najviše 25 kilometara na sat.
To je dovoljno brzo da možeš ozlijediti sebe ili druge ako nisi oprezan.