SŠ Vice Vlatkovića Zadar

15.2.2024.
Ponovno zapaženi rezultati na 6. Državnom natjecanju

U Strukovnoj školi Vice Vlatkovića Zadar i ove godine imaju puno razloga za zadovoljstvo. Škola je uz pohvalnicu zauzela izvrsno 6. mjesto između svih srednjih škola u Repoblici Hrvatskoj.

Učenik 3.P razreda Andrej Golubčić osvojio je izvrsno 3. mjesto u kategoriji SuperStar i igraći kontroler za mobitel.

Danijel Golubčić, učenik 1.P razreda osvojio je nagradu za 6. mjesto u konkurenciji prvih radzeda. Toni Zrilić iz 2.P osvojio je nagradu za 5. mjesto.

Petru Đakuloviću iz 3.P razreda pripala je nagrada za 6. mjesto u konkurenciji trećih razreda. Između četvrtih razreda Jakov Lokin iz 4.B osvojio je nagradu za 4. mjesto

Čak 149 učenika iz škole sudjelovalo je na 6. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za učenike srednjih škola.

Respektabilan je to rezultat, a najveću zaslugu za to ima njihov mentor i profesor prometnih predmeta Ivan Potesak koji je osvojio plaketu „Prijatelj djece u prometu“ za školsku godinu 2023./2024.

Ovo je već četvrti puta za redom da osvaja plaketu Prometne Učilice i na tome mu čestitamo.

Plaketa "Prijatelji djece u prometu" dodjeljuje se najuspješnijim profesorima za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika srednjih škola putem Prometne Učilice.

Čestitamo!

Kada je promet u pitanju nigdje nismo sigurni. U 2012. godini na nogostupu i parkiralištu se dogodilo 100 prometnih nesreća s teško ozlijeđenim osobama. Na biciklističkoj stazi teško je ozlijeđeno 20 osoba.