Elektrostrojarska obrtnička škola Zagreb

11.5.2022.
Plaketa "Prijatelj djece u prometu" zasluženo u rukama prof. Katarine Ćaćić

Elektrostrojarska obrtnička škola Zagreb je na 4. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za učenike srednjih škola ostvalila vrlo zapažene rezultate te je u ukupnom poretku zauzela 8. mjesto. Iz škole se na natjecanje uključilo čak 267 učenika što je za svaku pohvalu.

Za ovakve rezultate treba zahvaliti izvrsnom mentorstvu prof. Katarine Ćaćić kojoj je uručena plaketa "Prijatelj djece u prometu" za školsku godinu 2021./2022.  za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika srednjih škola putem Prometne Učilice.

Dodjeli plakete nazočio je i ravnatelj Anto Delač.

Čestitamo na ostvarenim rezultatima te se veselimo druženju na natjecanju sljedeže školske godine!

Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i rolama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.?