Uključi se na Natjecanje

27.11.2023.
Do kraja natjecanja preostala su još četiri ispita. Učenici koji se tek uključuju ravnopravno sudjeluju u Natjecanju jer bodujemo samo 4 najbolja ispita!  Zato nemoj čekat nego odmah riješi ispit.

Od 27.11. u 08:00 do 02.12.2023. u 23:00 sati na rasporedu je šesti ispit 15. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa.

Učenici koji se tek sada uključuju u Natjecanje

Ispiti se rješavaju od trenutka uključivanja u natjecanje prema terminu održavanja ispita. Ne mogu se naknadno rješavati ispiti koji su prošli.

Kako pokrenuti ispit

Nakon prijave trebaš urediti svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremiti izmjene i zaključat profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit.

Ispit se ne može ponavljati, za vrijeme ispita nemoj napuštat i osvježavat stranicu.

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu ćeš dobiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na sva pitanja. Pazi da pregledaš sve poučne sadržaje i riješiš vježbe jer ti i oni donose vrijedne bodove.

Važno

SuperStar kodovi s prethodnih ispita više ne vrijede. Superstar kod od ovog ispita čim prije podijeli kako bi skupio bodove za Microsoft Xbox konzolu, Bežični zvučnik ili Igraći kontroler za mobitel. .

Svakako pogledaj pravila natjecanja

U slučaju potrebe kontaktiraj nas da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Do tada nemoj rješavat ispit, a profil ćemo ti otključati čim prije moguće i bez povratne poruke. Prijavi se nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Prvi električni super sportski električni automobil napravljen je u Republici Hrvatskoj, u tvrtki Rimac Automobili. Nazvan je Concept One.

Riječ je o automobilu snage 1.088 konja s pogonom na sva četiri kotača, a posebnost je da svaki kotač pokreće zasebni elektromotor.