Nagradni natječaj "Podijeli svoj SuperStar kod"

17.10.2023.
Na nagradnom natječaju do 26.10. u 23:00 sati osvoji gaming slušalice.

Kako bi osvojio Microsoft Xbox konzolu, osim prometnog znanja, SuperStar kodove trebaš podijeliti što većem broju drugih osnovnoškolaca.

Uz ovogodišnji prvi ispit uveli smo prigodnu nagradu - GAMING SLUŠALICE, koje će pripasti učeniku koji preko svog SuperStar koda za vrijeme trajanja prvog ispita od 17.10. - 26.10.23. uključi najviše učenika iz drugih škola.

Važan je uvjet da treba uključiti najmanje 6 učenika iz drugih škola.

U slučaju istog broja uključenih učenika, nagrada će pripasti učeniku koji je to ostvario prije drugih. Ako nitko ne uključi barem 6 učenika iz drugih škola, nagrada neće biti dodijeljena.

Dijelite svoje Superstar kodove, sudjelujte u natjecanju i ostanite odgovorni u prometu.

Želimo vam puno sreće!

Pješaci se moraju kretati nogostupom ili pješačkom stazom, a ako ih nema što bliže lijevom rubu kolnika kako ne bi ometali kretanje vozila.