Prihvati izazov, osvoji nagradu

26.10.2023.
U drugom krugu nagradnog natječaja do Bluetooth zvučnika.

Gaming slušalice iz prvog kruga nagradnog natječaja osvojio je Luka Petrović, učenik 8.C  iz OŠ Žitnjak Zagreb. Luka je uspješno uključio 22 učenika iz drugih škola, i na tome mu čestitamo.

Za sve ostale slijedi novi izazov i nova nagrada. U ovom krugu nagradnog natječaja možeš osvojiti prijenosni zvučnik detaljnog zvuka visoke rezolucije.

Nagradu će osvojiti učenik koji preko svog SuperStar koda za vrijeme trajanja drugog ispita od 27.10. - 05.11.23. uključi što više novih učenika iz različitih drugih škola.

Ovaj izazov pomoći će ti u utrci za SuperStar nagradama jer učenici iz drugih škola donose najviše bodova.

Važno je da trebaš uključiti najmanje šest novih učenika iz barem dvije druge škole. Prednost ima veći broj različitih škola, a u slučaju istog broja škola prevagu odnosi broj novouključenih učenika iz tih škola.

U slučaju istog broja uključenih učenika, nagrada će pripasti učeniku koji je to ostvario prije drugih. Ako nitko ne uključi barem 6 novih učenika iz barem dvije druge škole, nagrada neće biti dodijeljena.

Dijelite svoje Superstar kodove, sudjelujte u natjecanju i ostanite odgovorni u prometu.

Važno: Učenik može samo jednom osvojiti nagradu iz fonda Nagradnog natječaja. Znači dobitnik nagrade uz prvi ispit nije kandidat za ovu nagradu.

Želimo vam puno sreće!

Električni romobil je „osobno prijevozno sredstvo“ bez sjedećeg mjesta s radnim obujmom motora do 25 cm³ ili čija trajna snaga elektromotora nije jača od 0,6 kW, te koje na ravnoj cesti ne može razviti brzinu veću od 25 km/h.