9. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa (šk.g. 2017./2018.)

Nagrađeni na natjecanju

Prva nagrada - smartphone


MARIJA BANJAK, 1. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
TOMISLAV IŠEK, 2. razred, OŠ „Vladimir Nazor“, Topusko
DAVID BABIĆ, 3. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
VERONIKA CINDRIĆ, 4. razred, OŠ Slunj, Slunj
MARTIN GRGIĆ, 5. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
MARTA DOKUZOVIĆ, 6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
NENAD LAZIĆ, 7. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
LOVRO GRGIĆ, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

Druga nagrada - role


MARTA MRDEŽA, 1. razred, OŠ Brodarica
EMILY PERIĆ, 2. razred, OŠ Gustava Krkleca, Velika Gorica
ANAMARIJA ČULAR, 3. razred, OŠ Meterize, Šibenik
LUCIJA CELIĆ, 4. razred, OŠ Brodarica
ROKO JERKUNICA, 5. razred, OŠ Kneza Mislava, Kaštel Sućurac
ADRIANO VOJNOVIĆ, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MAGDALENA KAVKA, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MATEJ ŽUPAN, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

Treća nagrada - vR naočale


AGATA KOKŠA, 1. razred, OŠ Molve
LUKA ABRAMOVIĆ, 2. razred, OŠ „Vladimir Nazor“, Topusko
NIKA CUNDEKOVIĆ, 3. razred, OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica
ANA STANIČIĆ, 4. razred, OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda
ANDREJ PRSKALO, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
ROKO STANIĆ, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
NIKOLINA KATAVIĆ, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
PAOLA IŠEK, 8. razred, OŠ „Vladimir Nazor“, Topusko

Četvrta nagrada - sportski ruksak


LUCIJA ORLOVIĆ, 1. razred, OŠ Brodarica
ANDREJ LAMEŠIĆ, 2. razred, OŠ Stjepana Antolović, Privlaka
ANDRIJA SVIRČIĆ, 3. razred, OŠ Brodarica
PETRA ANTUNOVIĆ, 4. razred, OŠ Brodarica
VERONIKA ZUPČIĆ, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
BORNA ŠARAC, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
ANA ILAKOVAC, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
ANTONELLA JURKOVIĆ, 8. razred, OŠ „Vladimir Nazor“, Topusko

Peta nagrada - eksterna baterija za mobitel


PAULA ČORAK, 1. razred, OŠ Rugvica, Rugvica – Dugo Selo
DINO PETROVIĆ, 2. razred, OŠ Meterize, Šibenik
JURE JURIŠIĆ, 3. razred, OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda
ANTONIO CAREVIĆ, 4. razred, OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda
MARIN BUTUMOVIĆ, 5. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo
TIN GERE, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
NOA REPIĆ, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MARIJA KOLOVRAT, 8. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod

Jednodnevni izlet za najuspješniji razred u RH

 

6. A iz OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod

 

Nagrađeni razred će odabrati jedan od predloženih izleta za svoju županiju.

Tri najuspješnije škole nagrađene prijenosnim računalom su:


1.OŠ Primorje, Smokovljani, Rudine 1, 20205 Topolo
2.OŠ Sela, Sela 103, 44273 Sela
3.OŠ Josip Kozarac, Tomislavova ulica 5, 32255 Soljani

Voditelj najuspješnijeg razrednog odjeljenja je:


prof. SLAVICA DANILOVIĆ iz OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod koja za uspješan rad dobiva nagradu Tablet PC.
Škola s najviše uključenih učenika u natjecanje je OŠ Rugvica sa čak 425 učenika.
Dobitnicima čestitamo na ostvarenim rezultatima, a svim učenicima, učiteljima i ravnateljima zahvaljujemo na sudjelovanju.
Jeste li znali?

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.

RBA