8. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa (šk.g. 2016./2017.)

Nagrađeni na natjecanju

Prva nagrada - smartphone


TOMISLAV IŠEK, 1. razred, OŠ "Vladimir Nazor" Topusko
ELMINA PILIPOVIĆ, 2. razred, OŠ "Vladimir Nazor" Topusko
VERONIKA CINDRIĆ, 3. razred, OŠ Slunj
MARTIN GRGIĆ, 4. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
ADRIANO VOJNOVIĆ, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MAGDALENA KAVKA, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
LOVRO GRGIĆ, 7. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
VANESA IVANIŠEVIĆ, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Druga nagrada - Skateboard, kaciga, štitnici


ANDREJ LAMEŠIĆ, 1. razred, OŠ Stjepana Antolovića Privlaka
NIKA CUNDEKOVIĆ, 2. razred, OŠ Jurja Habdelića Velika Gorica
FILIP ČORAK, 3. razred, OŠ Rugvica
ROKO JERKUNICA, 4. razred, OŠ Kneza Mislava Kaštel Sućurac
BORNA ŠARAC, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod
NIKOLINA KATAVIĆ, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
NIKA KURDIJA, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MARIO MARTINOVIĆ, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Treća nagrada - Ciklometar, prsluk, bočica, osigurač nogavica


INES ĆOSIĆ, 1. razred, OŠ "Ljudevit Gaj" Lužani
ANAMARIJA ČULAR, 2. razred, OŠ Meterize Šibenik
PAOLA BUĆAJ, 3. razred, OŠ Velika Pisanica
MARIN BUTUMOVIĆ, 4. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
MARKO PRGOMET, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
STJEPAN LEKIĆ, 6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
MARIJA KOLOVRAT, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
MARTINA KOTORAC, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Četvrta nagrada - Biciklistička jakna i lokot


TOMISLAV NAKIĆ, 1. razred, OŠ Ludbreg
ANTUN ANTOLOVIĆ, 2. razred, OŠ Stjepana Antolovića Privlaka
ANA KOČIJAŠEVIĆ, 3. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
ELLI HONJEK, 4. razred, OŠ Frane Petrića Cres
TIBOR BOŽIĆ, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod
NOA REPIĆ, 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
PAOLA IŠEK, 7. razred, OŠ "Vladimir Nazor" Topusko
LARA MORBER, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Peta nagrada - LED sat


LUKA ABRAMOVIĆ, 1. razred, OŠ "Vladimir Nazor" Topusko
ANA ĆETKOVIĆ, 2. razred, OŠ Velika Pisanica
DORA KOLAR, 3. razred, OŠ Rugvica
VERONIKA KOSTANČAR, 4. razred, OŠ Stjepana Antolovića Privlaka
ROKO STANIĆ, 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
LOVRO SMIČIĆ, 6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
FRAN AUŠIĆ, 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski Brod
LORENA MIKULIĆ, 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Jednodnevni izlet za najuspješniji razred u RH

 

6. A iz OŠ Stjepana Antolovića Privlaka

 

Nagrađeni razred će odabrati jedan od predloženih izleta za svoju županiju.

Tri najuspješnije škole nagrađene prijenosnim računalom su:


1. OŠ Stjepana Antolovića Privlaka
2. OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
3. OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod

Voditelj najuspješnijeg razrednog odjeljenja je:


VERA KLANAC iz OŠ Stjepana Antolovića Privlaka koja za uspješan rad dobiva nagradu Tablet PC.
Škola s najviše uključenih učenika u natjecanje je OŠ Špansko Oranice sa čak 547 učenika.
Dobitnicima čestitamo na ostvarenim rezultatima, a svim učenicima, učiteljima i ravnateljima zahvaljujemo na sudjelovanju.