8. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa (šk.g. 2016./2017.)

Odaberi godinu

Nagrađeni na natjecanju šk.g. 2016./2017.

Prva nagrada - smartphone


T. I. 1. razred, OŠ "Vladimir Nazor" TopuskoE. P. 2. razred, OŠ "Vladimir Nazor" TopuskoV. C. 3. razred, OŠ SlunjM. G. 4. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloA. V. 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodM. K. 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodL. G. 7. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloV. I. 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Druga nagrada - Skateboard, kaciga, štitnici


A. L. 1. razred, OŠ Stjepana Antolovića PrivlakaN. C. 2. razred, OŠ Jurja Habdelića Velika GoricaF. Č. 3. razred, OŠ RugvicaR. J. 4. razred, OŠ Kneza Mislava Kaštel SućuracB. Š. 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski BrodN. K. 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodN. K. 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodM. M. 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Treća nagrada - Ciklometar, prsluk, bočica, osigurač nogavica


I. Ć. 1. razred, OŠ "Ljudevit Gaj" LužaniA. Č. 2. razred, OŠ Meterize ŠibenikP. B. 3. razred, OŠ Velika PisanicaM. B. 4. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloM. P. 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodS. L. 6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloM. K. 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodM. K. 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Četvrta nagrada - Biciklistička jakna i lokot


T. N. 1. razred, OŠ LudbregA. A. 2. razred, OŠ Stjepana Antolovića PrivlakaA. K. 3. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloE. H. 4. razred, OŠ Frane Petrića CresT. B. 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski BrodN. R. 6. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodP. I. 7. razred, OŠ "Vladimir Nazor" TopuskoL. M. 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Peta nagrada - LED sat


L. A. 1. razred, OŠ "Vladimir Nazor" TopuskoA. Ć. 2. razred, OŠ Velika PisanicaD. K. 3. razred, OŠ RugvicaV. K. 4. razred, OŠ Stjepana Antolovića PrivlakaR. S. 5. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodL. S. 6. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo SeloF. A. 7. razred, OŠ Dragutin Tadijanović, Slavonski BrodL. M. 8. razred, OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

Jednodnevni izlet za najuspješniji razred u RH

 

6. A iz OŠ Stjepana Antolovića Privlaka

 

Nagrađeni razred će odabrati jedan od predloženih izleta za svoju županiju.

Tri najuspješnije škole nagrađene prijenosnim računalom su:


1. OŠ Stjepana Antolovića Privlaka
2. OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
3. OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod

Voditelj najuspješnijeg razrednog odjeljenja je:


V. K. iz OŠ Stjepana Antolovića Privlaka koja za uspješan rad dobiva nagradu Tablet PC.
Škola s najviše uključenih učenika u natjecanje je OŠ Špansko Oranice sa čak 547 učenika.
Dobitnicima čestitamo na ostvarenim rezultatima, a svim učenicima, učiteljima i ravnateljima zahvaljujemo na sudjelovanju.

Jeste li znali?

Pješaci se moraju kretati nogostupom ili pješačkom stazom, a ako ih nema što bliže lijevom rubu kolnika kako ne bi ometali kretanje vozila.