Osnovna škola Rajić

20.2.2023.
Čestitamo Emi na ostvarenom rezultatu.

Iz škole su nam dostavili fotografiju s dodjele priznanja i poveznicu na školsku web stranicu gdje je vijest objavljena. Objavu prenosimo u cijelosti:

Ministarstvo unutarnjih poslova i ove godine je organiziralo Državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa.

Natjecanje je organizirano u okviru preventivno edukativnih programa s ciljem poboljšanja ukupnog stanja prometne sigurnosti i smanjenja broja stradalih djece i mladih u prometu.

Na Državnom natjecanju putem Prometne učilice posebno se istaknula naša učenica 8. razreda Ema Puđa kojoj ovom prilikom čestitamo!

Obilježeni pješački prijelaz je dio kolničke površine namijenjen za prelaženje pješaka preko kolnika.

Ako u prometu sudjeluješ kao biciklist, preko obilježenog pješačkog prijelaza moraš prijeći kao pješak, gurajući bicikl pored sebe, jer bicikl je vozilo.