OŠ Ludbreg

15.3.2023.
Učiteljici Đurđi Kladić plaketa Prometne Učilice. Čestitamo na ostvarenim rezultatima i priznanjima.

Za iznimne rezultate i doprinos u promicanju prometne kulture mentorica ovogodišnjeg Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa učiteljica Đurđa Kladić primila je plaketu "Prijatelj djece u prometu" za šk.g.2022./2023.

Na natjecanje se ukljičilo čak 156 učenika iz škole a škola je zauzela zapaženo 20. mjesto među svim osnovnim škloma u RH za što je nagrađena pohvalnicom Prometne Učilice.

Pohvalnice su dodijeljene učenicima Evi Križanić i Ivanu Lazar koji su ostvarili najbolje rezultate u školi.

Najveći broj prometnih nesreća događa se za vedrog vremena. U 2021. godini dogodilo se 70 puta više prometnih nesreća s ozlijeđenim osobama za vedrog vremena nego za vrijeme snijega.