Konačni rezultati 15. Državnog natjecanja

29.1.2024.
Čestitamo pobjednicima i nagrađenima, a svim sudionicima Natjecanja zahvaljujemo na sudjelovanju i postignutim rezultatima.

Dobili smo pobjednike i nagrađene 15. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa za osnovne škole!

U suradnji sa školama obavili smo provjeru svih relevantnih podataka i objavili konačni poredak učenika u svim kategorijama. Zbog brojnosti nagrada poredak i sve nagrađene učenike možete pogledati OVDJE.

Natjecanje znanja proveli smo u 3 kategorije:

• najbolji učenici
  • najbolje razredno odjeljenje
  • najbolje škole

U kategoriji najbolji razred prvo mjesto osvojio je 7.A razred OŠ 22. lipnja Sisak. Dvadeset učenika razrednog odjela aktivno je sudjelovalo na Natjecanju te su osvojili 3367 bodova, što je izvrstan rezultat!

Tri prvoplasirane škole su 1. OŠ Pirovac, 2. OŠ Ivana Kukuljevića Sisak te 3. OŠ Vladimir Deščak

Pehar za kontinuitet, najbolji plasman na zadnjih pet natjecanja osvojila je OŠ Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo

U kategoriji SUPERSTAR - doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja

Superstar pobjednik i dobitnik Microsoft Xbox konzole je Luka Petrović iz 8.C OŠ Žitnjak Zagreb.

Drugo mjesto i Bežični zvučnik u Superstar kategoriji osvojio je Nikola Vaniček iz 5.A OŠ Vladimir Deščak, treće mjesto i Igraći kontroler za mobitel pripalo je Albertu Hoang Vinchierutti iz 7.A OŠ Josipa Jurja Strossmayera Zagreb.

Svim natjecateljima učenicima, učiteljima, mentorima i ravnateljima čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju.

Posebne čestitke svim pobjednicima i nagrađenima na ostvarenim rezultatima, uloženom trudu i pokazanom znanju.

Pozivamo vas da nastavite koristiti Prometnu Učilicu. Ponavljanjem i usvajanjem gradiva iz poznavanja prometnih propisa doprinosite vlastitoj i općoj sigurnosti te podizanju razine prometne kulture.

Statistika pokazuje kako svaku četvrtu tešku prometnu nesreću koja ima okolnost brzine uzrokuju vozači u dobi od 25 godina i mlađi