Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka

18.3.2024.
Matteu pohvalnica, nastavnici mentoru zahvalnica, a školi pehar

Iz škole su nam poslali fotografiju i tekst za objevi koje prenosimo u cijelosti:

Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka ove se je godine prvi put uključila i sudjelovala sa više od 20 učenika na 6. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa za učenike srednjih škola.

Natjecali su se učenici iz 1.2 i 1.3 razreda smjer CNC operateri i instalateri,  te automehaničari i strojobravari uz mentorstvo profesorice Dubravke Bilić,  nastavnice praktične nastave.

Svi su se dobro zabavili i puno naučili. Najbolji rezultat postigao je učenik Matteo Pavković, a svi učenici zajedno doprinjeli su osvajanju pehara za najbolji plasman među novopridošlim školama.

Ravnatelj škole prof. Gojko Miletić pohvalio je učenike i nastavnicu, a za pehar je našao posebno mjesto u školskoj vitrini.

Vidimo se i slijedeće školske godine !!!

Vozač električnog romobila obavezan je nositi zaštitnu kaciga za glavu bez obzira koliko mu je godina!