Tarja primila priznanje Prometne Učilice

8.2.2024.
Pohvalnicu je uručila ravnateljica Zrinka Ceranić-Jurković. Čestitamo.

Tarja Jurković, učenica 4. razreda iz Obrtničke i tehničke škole Ogulin primila je pohvalnicu Prometne Učilice za najbolje ostvaren rezultat u svojoj školi na 6. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa.

Tarji čestitamo na postignutom rezultatu i želimo joj puno uspjeha u daljnjem obrazovanju.

Zahvaljujemo na suradnji Zrinki Ceranić-Jurković, ravnateljici Škole koja je uručila priznanje te se nadamo još boljim rezultatima na sljedećem 7. Državnom natjecanju.

Hrvatska je među zemljama s najvećim stopom pada stradalih na cesti. U 2020. je, u usporedbi s 2019., smanjen broj prometnih nesreća s poginulima za 23,3 posto, s ozlijeđenim osobama za 20,6 posto, s materijalnom štetom za 15,2 posto. Uz to je bilo osam posto manje prometa, a 20,2 posto manje poginulih na cestama.