Nagradni natječaj

18.10.2023.
Do kraja prvog ispita do 16.10. u 23:00 sati osvoji gaming slušalice.

Dobro ti je poznato da za osvajanje Microsoft Xbox konzole, osim prometnog znanja, svoje SuperStar kodove trebaš podijeliti što većem broju drugih srednjoškolaca.

Ove godine uz pojedini ispit uvodimo i dodatnu prigodnu nagradu. GAMING SLUŠALICE pripast će učeniku koji preko svog SuperStar koda za vrijeme trajanja prvog ispita od 17.10. - 26.10.23. uključi najviše učenika iz drugih škola.

Važan je uvjet da treba uključiti najmanje 6 učenika iz drugih škola.

U slučaju istog broja uključenih učenika, nagrada će pripasti učeniku koji je to ostvario prije drugih. Ako nitko ne uključi barem 6 učenika iz drugih škola, nagrada neće biti dodijeljena.

Dijelite svoje Superstar kodove, sudjelujte u natjecanju i ostanite odgovorni u prometu.

Želimo vam puno sreće!

Električni romobil je „osobno prijevozno sredstvo“ bez sjedećeg mjesta s radnim obujmom motora do 25 cm³ ili čija trajna snaga elektromotora nije jača od 0,6 kW, te koje na ravnoj cesti ne može razviti brzinu veću od 25 km/h.