Industrijska strojarska škola

24.2.2023.
Školi izvrsno šesto mjesto na Državnom natjecanju.

I ove školske godine škola je ostvarila zapažen rezultat te je pohvaljena za osvojeno 6. mjesto između svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Na natjecanje se ove godine uključilo 190 učenika, a najbolji rezultat među njiha osvojio je Marko Maras, učenik 1. C razreda za za što je dobio priznanje Prometne Učilice.

Za izniman doprinos u promicanje prometne kulture i mentorski rad s učenicima zahvalnice Prometne Učilice dodjeljenne su profesorima: Ivani Šutalo Dujmenović, Ivi Bojčić, Mati Sabol, Kristinki Lemaić.

Čestitamo na ostvarenim rezultatima i želimo puno uspjeha na sljedećem natjecanju.

Tijekom 2021. godine u prometu je poginulo 17 djece i maloljetnih osoba u dobi do 17 godina, od čega je 6 poginulih mladih vozača.