Električni romobili u MIOC-u

12.5.2022.
Prometna Učilica pomogla je Franu kod polaganja vozačkog ispita.

Fran Petrović učenik 4.d razreda XV. gimnazije Zagreb s osvojenih 2044 bodova zauzeo je drugo mjesto među svim učenicima četvrtih razreda srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Fran je za ostvareni rezultat osvojio prvu nagradu - električni romobil, s obzirom da je prvoplasirani Antonio Sviben na ranijem državnom natjecanju već bio dobitnik nagrade. Fran je nedavno položio vozački ispit pa se po električni romobil dovezao automobilom.

U kategoriji SuperStar Fran je zauzeo izvrsno 6 mjesto.

SuperStar nagrada dodjeljujemo najuspješnijem srednjoškolcu za doprinos u promicanju prometne kulture i poželjnog ponašanja u prometu učenika  putem Prometne Učilice.

Uručenju nagrade nazočio je i ravnatelj Nikola Dmitrović, prof. informatike poznat po tome što je na međunarodna natjecanja odveo veliki broj učenika zagrebačke XV. gimnazije.

Sa željom da naučeno o prometu svakodnevno prakticira što doslijednije Franu želimo ugodne vozačke trenutke te mu čestitamo na izvrsnom rezultatu!

Pješaci se moraju kretati nogostupom ili pješačkom stazom, a ako ih nema što bliže lijevom rubu kolnika kako ne bi ometali kretanje vozila.