5. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa je završeno.

nagrade
U natjecanju je sudjelovalo 338 škola, 355 razreda i 5748 učenika.

Svima zahvaljujemo na sudjelovanju, uloženom trudu i velikom odazivu.
Hvala svim učenicima i roditeljima. Hvala svim vrijednim učiteljima i ravnateljima škola koji prepoznaju važnost edukacije o prometnim propisima u prevenciji stradavanja djece u prometu. Hvala djelatnicima Ministarstva unutarnjih poslova i svima koji su na bilo koji način pomagali u natjecanju.

Pobjednicima natjecanja u svim kategorijama od srca čestitamo! O preuzimanju zasluženih nagrada ćemo vas uskoro obavijestiti.

Nastavite koristiti Prometnu Učilicu i ne zaboravite – opreza u prometu nikad dosta! A kaciga glavu čuva! Sretno nam svima u prometu!

Kreni/prijavi se

Napomena:
Za pristup Prometnoj Učilici trebaš svoje AAI@EduHR korisničke podatke koje si dobio/la u školi od učitelja ili administratora imenika.
NEMAM AAI@EduHR podatke!
Tvoja škola ima administratora imenika koji je zadužen za to.
Zamoli administratora imenika (razrednicu ili učitelja da ti ponovno dodijeli i isprinta podatke).

MOJI AAI@EduHR podaci nisu točni!
Prijavio si se u Prometnu Učilicu, ali tamo su tvoji stari podaci, piše da si još uvijek u 2. razredu!
Tvoje podatke može ažurirati jedino administrator imenika u tvojoj školi. Zamoli ga da ih ispravi. Za pomoć se možeš obratiti i razredniku/učitelju.

Ne znaš tko je administrator imenika u tvojoj školi? Saznaj ovdje

Ako ti je potrebna pomoć u korištenju Prometne Učilice, piši nam na prometna@mojtelekom.net