Uključi se na natjecanje

14.12.2020.

Od 12.12. od 10:00 do 16.12.2020. do 24:00 sati na rasporedu je šesti ispit 3. Državnog natjecanja srednjoškolaca  u poznavanju prometnih propisa.

Učenici koji se tek sada uključuju u Natjecanje

Do kraja Natjecanja preostala su još četiri ispita! Za konačan rezultat bodujemo samo rezultate četiri najbolja ispita tako da svi koje se take sada uključuju mogu ravnopravno sudjelovati u Natjecanju.

Ispiti se rješavaju od trenutka uključivanja u natjecanje prema terminu održavanja ispita. Ne mogu se naknadno rješavati ispiti koji su prošli.

Za SuperStar nagradu možeš se uključiti sve do zadnjeg ispita. Tvoj uspjeh zavisi samo od toga koliko si kreativan i koje si sve kanale aktivirao za podjelu svog SuperStar koda.

Kako pokrenuti ispit

Nakon prijave trebaš urediti svoj profil (razred i razredno odjeljenje), spremiti izmjene i zaključat profil. Nakon zaključavanja profila na izborniku "DRŽAVNO NATJECANJE" pojavit će se podizbornik "MOJI ISPITI I REZULTATI" od kuda možeš pokrenuti ispit.

Ispit se ne može ponavljati, za vrijeme ispita nemoj napuštat i osvježavat stranicu.

Ispit od 15 pitanja traje 15 minuta. Za brzinu možeš osvojiti bonus bodove ako prije isteka 15 minuta točno odgovoriš na svih 15 pitanja.

Važno

SuperStar kodovi s prethodnih ispita više ne vrijede. Superstar kod od ovog ispita čim prije podijeli drugim učenicima kako bi nastavio skupljati bodove za PlayStation®5 konzolu.

Svakako pogledaj pravila natjecanja

U slučaju potrebe kontaktiraj nas da ti otključamo profil kako bi ispravio podatke. Profil ćemo otključati čim prije moguće bez povratne poruke, pa se prijavi nešto kasnije, propravi podatke i ponovno zaključaj profil.

Električni automobil je automobil koji se pokreće elektromotorom, koristeći električnu energiju pohranjenu u akumulatoru, ili drugim uređajima za pohranu energije.
Električni automobili su bili popularni krajem 19. i početkom 20. stoljeća, dok su unapređenja motora s unutarnjim izgaranjem i masovna proizvodnja jeftinijeg vozila na benzin doveli do smanjenja korištenja vozila na električni pogon.

Električni automobili imaju nekoliko mogućih prednosti u odnosu na konvencionalne automobile s unutarnjim izgaranjem, koje uključuju značajno smanjenje onečišćenja zraka u gradovima, jer oni ne ispuštaju onečišćenja iz svojih izvora energije tijekom rada i smanjene emisije stakleničkih plinova.