Ovogodišnje Natjecanje je završeno!

31.12.2020.

Nakon 9 ovogodišnjih ispita došli smo do kraja 3. Državnog natjecanja srednjoškolaca u poznavanju prometnih propisa.

Prije svega, čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima, a profesorima i ravnateljima, unatoč zahtijevnim okolnostima, zahvaljujemo na dobroj i uspješnoj suradnji.

Prije proglašenja pobjednika pred nama je provjera ispravnosti podataka i ostalih elemenata natjecanja. Isto vrijedi i za SuperStar nagradu.

U prvoj fazi ćemo još jednom pregledati i provjeriti sve zapise vaših rezultata kako bi se uvjerili da je sve u skladu s pravilima.

Od škola iz kojih dolaze potencijalni dobitnici nagrada ćemo odmah na početku drugog polugodišta zatražit određene informacije i podatke. Kada ih dobijemo, u drugoj ćemo fazi završiti verifikaciju rezultata.

Konačni rezultati biti će objavljeni po završetku potrebnih provjera i nakon potvrde podataka od strane škola.

Bez obzira što je natjecanje završilo, Prometnu Učilicu i dalje možete nesmetano koristiti kako biste se što bolje upoznali s prometnim propisima i njihovom primjenom u svakodnevnom životu.

Komentare i prijedloge te eventualne primjedbe možete dostaviti putem kontakt stranice.

Još jednom vam svima čestitamo te vam želimo sretnu i uspješnu Novu 2021. godinu!

Tijekom 2016. godine u prometu je poginulo 6 maloljetnih osoba u dobi od 14 do17 godina te čak 41 mlada osoba (18 - 24 godine), od čega 29 mladih vozača.