Budi "Prijatelj djece u prometu"

Uvodimo klub "Prijatelji Djece u Prometu".

Na ovoj stranici posebno ćemo isticati sve učitelje/nastavnike koji putem Prometne Učilice aktivno promiču prometnu kulturu i poželjno ponašanje u prometu učenika.

Za postignuti uspjeh učiteljima i nastavnicima bit će dodijeljena odgovarajuća nagrada odnosno plaketa za školsku godinu.

Učitelji, razrednici i nastavnici već danas se možete uključiti u klub.

Potaknite učenike da uz Prometnu Učilicu bezbrižno odrastaju, više detalja uskoro ovdje i u pravilima Državnog natjecanja.

Uvedite u svoju školu nultu stopu stradanja djece u prometu!

SuperStar

Nakon svakog ispita na kojem osvojiš najmanje 900 bodova osvojit ćeš svoj SuperStar kod koji možeš podijeliti drugim učenicima.

Put do PlayStation®5 konzole je jednostavan jer za svako uspješno korištenje tvog koda na ispitu osvajaš bodove.

Ne obaziri se na trenutni poredak, budi kretivan i ustrajan u dijeljenju koda jer do kraja zadnjeg ispita se ne zna tko će postati SuperStar.

Što je širi i uspješniji doseg tvog dijeljenja SuperStar koda to ćeš skupiti više bodova, pa do preokreta može doći i na zadnjem ispitu.

Prva vozačka dozvola izdana je u Francuskoj 1901. godine.

Prva vozačka dozvola u RH izdana je 1910. godine zagrebačkom trgovcu Ferdinandu Budickom.

Samo 4 godine kasnije, 1914., u Hrvatskoj vozačku dozvolu po prvi put dobiva i žena, Alma pl. Balley.